O nas

Witamy!
 

Miło nam, że zajrzeliście Państwo na naszą stronę. Na turystczynej mapie Kołobrzegu istniejemy od niedawna, przez ten czas nasza firma stale doskonali swoje usługi aby zapewnić naszym gościom usługi na najwyższym poziomie. Prezentowane apartamenty to doskonałe lokalizacje , wspaniały kimat, czystość i wysoka jakość wykończenia. 
 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok. Kołobrzeg to wspaniałe miejsce do wypoczynku latem, kiedy można w pełni korzytsać uroków życia w nadmorskim kurorcie - jego pięknej plaży czy życia nocnego.Jesienią polecamy spacery po kołobrzeskim parku i odpoczynek na wolej od zgiełku plaży. Zimą zapraszmy wszytskich, którzy chcą poczuć specyficzny morski klimat i zobaczyć potęgę żywiołu wody w postaci sztormu, jednocześnie podziwając zamarzający Bałtyk. Boże Narodzenie i Sylwester nad morzem to także doskonały pomysł na przeżycie tych dni w niecodziennej aczkolwiek nadal przytulnej i domowej atmosferze. Wiosna to czas spacerów i korzytania z gęstej sieci scieżek rowerowych łączących Kołobrzeg z innymi nadmorskimi miejscowościami. 
 

Apartamenty Kolorowe Wczasy - gościnne dla każdego, o każdej porze roku!
 

Serdecznie zapraszamy!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.